Motto szkoły: Warto podjąć wysiłek, żeby być lepszym - Jan Paweł II  

Witamy na stronie Zespołu Szkół w Czerśli

Strona główna
Czerśl
Historia szkoły
Patron
English
Plan lekcji i zajęć
Kadra
Stołówka szkolna
Konsultacje
Dokumenty szkolne
Zadania szkoły
Szkoła w obiektywie
SU
Erasmus+
Rekrutacja
Laboratoria przyszłości
Comenius
Zdalne nauczanie
Zawody sportowe
RODO
Dostępność placówki
Kontakt

 


Instrukcja logowania do Microsoft Teams (Kliknij tutaj, aby pobrać)


Prace dzieci wykonane podczas zdalnego nauczania


Projekt edukacyjny

„Magiczna Moc Bajek” – „LAURKA DLA PAPIEŻA”


Z okazji 100 urodzin Jana Pawła II przedszkolaki z grupy „Pszczółki” upamiętniły ten dzień angażując się w kolejne zadanie z projektu „Laurka dla Papieża” i wykonując piękne prace, pamiętając tym samym o naszym wielkim Polaku – Papieżu Karolu Wojtyle.


Prace dzieci z grupy "Biedronki"Prace uczniów klasy 2Pracowite „Pszczółki”Prace uczniów klasy 1Prace dzieci z grupy "Biedronki"Pracowite „Pszczółki”Prace uczniów klasy 2


Podczas zdalnego nauczania uczniowie klasy II nie zapomnieli o swoich zdolnościach plastyczno- technicznych i wykonali bardzo pomysłowe i piękne plakaty przedstawiające sposoby segregacji śmieci.


Prace uczniów klasy 1Pracowite „Pszczółki”


Dzieci z grupy „Pszczółki” są bardzo pracowite, wykonują piękne i kreatywne prace plastyczne i aktywnie spędzają czas. Angażują się również w realizację projektów edukacyjnych. Brawo!


Prace uczniów klasy 1Wielkanocne kurczaczki, baranki, jajka malowane…


Święta Wielkanocne to czas radości i wspaniałej zabawy. Małe „Pszczółki” ochoczo zabrały się do działania. Wykonały piękne prace plastyczne i z wielkim zaangażowaniem zabrały się do malowania pisanek. Dziękuje rodzicom za wspólną pracę i realizację podjętych działań.


Aktywne działania małych „Pszczółek”


Hej ho, hej ho do przedszkola by się szło…..a skoro jest to niemożliwe małe „Pszczółki” nie poddają się i aktywnie pracują w domu. Realizując zagadnienia związane z nadejściem wiosny i pracą rolnika wykonały pomysłowe i bardzo kreatywne prace, a nawet zabawiły się w małych kucharzy przygotowując zdrowe i kolorowe wiosenne kanapki. Wszystkim rodzicom i dzieciom serdecznie dziękuję za zaangażowanie w podejmowane działania.