Kontakt

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Koszykówka dziewcząt 22.02.2024 r. Role
Koszykówka chłopców 29.02.2024 r. Zalesie

Drużyna dziewcząt: kl. VII: Alicja Kędra, Alicja Kopczyńska, Katarzyna Kretowicz, Alicja Niewęgłowska, Maja Redzik, Lena Tkaczyk, Wiktoria Tureczek; kl. VIII: Natalia Goławska, Emilia Krasuska - IV miejsce w gminie

Drużyna chłopców: kl. VII: Antoni Kachniarz, Jakub Kuryła, Szymon, Korgól, Maciej, Molenda, Igor Nowak, Jakub Piotrowski, Przemysław Wiącek; kl. VIII: Kamil Krasuski, Sebastian Sowa - IV–VI ex aequo miejsce w gminie

Kolejne zajęte IV miejsce

18 stycznia 2024 r. w ZS w Gręzówce odbyły się gminne zawody minikoszykówki chłopców klas IV – VI. Do zawodów zgłosiło się 7 drużyn. Nasi chłopcy w składzie: kl. IV - Jakub Goławski, Grzegorz Wiśniewski, kl. V - Antoni Kozakiewicz, Igor Kula, Bartosz Michalak, Radosław Wielgosz, Gracjan Zborowski, kl. VI - Jakub Augustyniak, Antoni Dybciak, Kornel Konieczny, Maciej Kosiński, Mikołaj Rodak wywalczyli IV miejsce w gminie.

Zawody szachowe w Gręzówce

07 grudnia 2023 r.

W ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej uczniowie klasy VII w składzie: Aleksandra Całka, Alicja Kopczyńska, Szymon Korgól i Jakub Kuryła w Gminie Łuków zajęli II miejsce, natomiast w rozgrywkach na szczeblu powiatowym wywalczyli IV miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zawody gminne w minipiłkę ręczną i piłkę ręczną

29 i 30 listopada, 2 grudnia

Dnia 29 listopada odbyły się w Zalesiu gminne rozgrywki w minipiłkę ręczną dziewcząt.

Skład drużyny:

kl. IV: Jagoda Kędra, kl. V: Gabriela Ciołek, Natalia Nowak, Zuzanna Rodak,

kl. VI: Kaja Domańska, Liliana Kuryła, Aleksandra Skwarek, Gabriela Wiśniewska

Dziewczęta wywalczyły IV miejsce.

Chłopcy rywalizowali 30 listopada również w Zalesiu.

kl. IV: Jakub Goławski, Grzegorz Wiśniewski, kl. V: Igor Kula, Aleksander Skiba, Radosław Wielgosz, Gracjan Zborowski,

kl. VI: Kornel Konieczny, Maciej Kosiński, Igor Posiadała, Mikołaj Rodak

Chłopcy zajęli IV miejsce.

Drużyna chłopców klas VII – VIII rozgrywała mecze w piłkę ręczną 2 grudnia w ZS nr 1 w Łukowie.

kl. VII: Antoni Kachniarz, Szymon Korgól, Jakub Kuryła, Maciej Molenda, Igor Nowak, Jakub Piotrowski,

kl. VIII: Sebastian Sowa

Gratulujemy !

Zawody wojewódzkie w badmintona

Dnia 22 listopada bieżącego roku szkolnego w Lubartowie odbyły się zawody wojewódzkie w badmintona w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej, czyli klas VII – VIII. Uczniowie klasy VII w składzie: Alicja Niewęgłowska, Lena Tkaczyk, Wiktoria Tureczek, Antoni Kachniarz, Szymon Korgól i Igor Nowak reprezentowali naszą szkołę. Przyszło nam się zmierzyć m.in. z zawodnikami z Lublina, Chełma, Tarnogrodu. Uczniowie rozgrywali mecze singlowe i podwójne.

Po zaciętych pojedynkach chłopcy wywalczyli 7 miejsce, natomiast dziewczęta – 10. Podczas rozmów z uczestnikami sportowej imprezy dowiedzieliśmy się, jak długo i ciężko trenuje młodzież przygotowując się do zawodów. A my? My też chcemy grać lepiej, więc do dzieła! Czyli trening, trening i jeszcze raz trening. Przecież każdy wie, że TRENING czyni MISTRZA!

Miłe jest zwycięstwo!

Dnia 23 października 2023 r. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zostały rozegrane gminne zawody w piłkę nożną dziewcząt klas VII – VIII. Turniej odbył się w ZS
w Gołaszynie. Do zawodów zgłosiło się 7 drużyn i nasze zawodniczki wywalczyły I miejsce w Gminie Łuków. Zdobyte miejsce dało naszym reprezentantkom awans do zawodów na szczeblu powiatowym, który odbędzie się na wiosnę 2024 r. Gratulujemy!

Od lewej: Alicja Kędra (VII), Karolina Kazanecka (VII), Maja Redzik (VII), Alicja Niewęgłowska (VII), Lena Tkaczyk (VII), Katarzyna Kretowicz (VII), Emilia Krasuska (VIII), Wiktoria Tureczek (VII).