Dostępność placówki
Kontakt

XXIV EDYCJA PUCHARU TYMBARKU
FINAŁ WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO

Dnia 21 maja chłopcy z klasy I a i I b w składzie: Marcel Kacprzak, Dominik Konieczny, Bartosz Kopyść, Grzegorz Mućka, Antoni Siemionek, Sebastian Szkołut, Kordian Żelazek, Antoni Konieczny, Aleksander Swędra i Filip Wereszczyński reprezentowali naszą szkołę w turnieju piłkarskim „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kat. U-8. Impreza sportowa odbyła się w Lubartowie. Na zawody przyjechało bardzo dużo drużyn z wielu powiatów województwa lubelskiego. Nasi zawodnicy po zwycięskich meczach uplasowali się na III miejscu.

Drużyna zdobyła PUCHAR, a każdy zawodnik otrzymał medal i nagrody rzeczowe. Kordian Żelazek otrzymał nagrodę dla najlepszego bramkarza, a Kacper Kacprzak nagrodę za grę „fair play”. Podczas imprezy towarzyszył zawodnikom KUBUŚ. Na uczestników turnieju czekało wiele atrakcji, dzięki którym można było sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie. Impreza wszystkim podobała się. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni w godzinach wieczornych wróciliśmy do domów. Dziękujemy RODZICOM za wsparcie i bycie z nami na turnieju.

Gratulacje!

MINIPIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

IGRZYSKA DZIECI

Zawody półpowiatowe

Ze względu na bardzo duże zaangażowanie chłopców i liczny udział w zawodach drużyny rozgrywały półpowiatowe zawody (mecze w grupach). Nasi uczniowie gali mecze w dniu 7 maja w Kosutach z zawodnikami ze szkół w Krzywdzie, Starej Róży i z Tuchowicza. Klasa IV - Jakub Goławski, Grzegorz Wiśniewski, klasa V - Szymon Ciołek, Bartosz Michalak, Gracjan Zborowski, klasa VI - Kornel Konieczny, Maciej Kosiński, Igor Posiadała, Mikołaj Rodak. Chłopcy uplasowali się na IV miejscu w grupie.

Brawo! Brawo!

Powiatowe zawody w piłkę nożną dziewcząt

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dnia 29 kwietnia dziewczęta z klasy VII: Karolina Kazanecka, Alicja Kędra, Katarzyna Kretowicz, Alicja Niewęgłowska, Emilia Szczygielska, Lena Tkaczyk i dziewczęta z klasy VIII: Natalia Goławska, Emilia Krasuska reprezentowały naszą szkołę w gminnych zawodach sportowych w piłkę nożną. Zawodniczki zajęły V miejsce w powiecie.

Gratulacje!

26 kwietnia w Łukowie na stadionie odbył się turniej piłkarski „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W rozgrywkach na szczeblu powiatowym wzięli udział chłopcy z klasy Ia i Ib – kat. U-8 ”Walczące Orły”. Skład drużyny: Marcel Kacprzak, Antoni Konieczny, Dominik Konieczny, Bartosz Kopyść, Grzegorz Mućka, Antoni Siemionek, Aleksander Swędra, Sebastian Szkołut, Filip Wereszczyński, Kordian Żelazek. Chłopcy wywalczyli I miejsce w powiecie i awansowali do zawodów na szczeblu wojewódzkim.

Natomiast w kat. U – 10 „Walczące Sokoły” wystąpili: Mateusz Całka, Krystian Ciołek, Nikodem Domański, Filip Jakubiak, Maksymilian Kędra, Emilia Korgól, Maksymilian Skowron, Ignacy Stolarczyk, Jan Warpas, Gracjan Wiśniewski. „Walczące Sokoły” zajęły zaszczytne III miejsce w powiecie.

Dziękujemy wychowawcom klas, trenerom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniach swoich pociech do rozgrywek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zawody gminne

Dnia 23 kwietnia odbyły się gminne zawody w minipiłkę nożną chłopców klas IV – VI w ZS w Gołaszynie. Po długiej i ciężkiej rywalizacji, chłopcy zajęli II miejsce i awansowali do zawodów na szczeblu powiatowym.

Oto skład zwycięskiej drużyny: IV - Jakub Goławski, Grzegorz Wiśniewski, V- Szymon Ciołek, Bartosz Michalak, VI- Kornel Konieczny, Maciej Kosiński, Igor Posiadała, Mikołaj Rodak.

Koszykówka dziewcząt 22.02.2024 r. Role
Koszykówka chłopców 29.02.2024 r. Zalesie

Drużyna dziewcząt: kl. VII: Alicja Kędra, Alicja Kopczyńska, Katarzyna Kretowicz, Alicja Niewęgłowska, Maja Redzik, Lena Tkaczyk, Wiktoria Tureczek; kl. VIII: Natalia Goławska, Emilia Krasuska - IV miejsce w gminie

Drużyna chłopców: kl. VII: Antoni Kachniarz, Jakub Kuryła, Szymon, Korgól, Maciej, Molenda, Igor Nowak, Jakub Piotrowski, Przemysław Wiącek; kl. VIII: Kamil Krasuski, Sebastian Sowa - IV–VI ex aequo miejsce w gminie

Kolejne zajęte IV miejsce

18 stycznia 2024 r. w ZS w Gręzówce odbyły się gminne zawody minikoszykówki chłopców klas IV – VI. Do zawodów zgłosiło się 7 drużyn. Nasi chłopcy w składzie: kl. IV - Jakub Goławski, Grzegorz Wiśniewski, kl. V - Antoni Kozakiewicz, Igor Kula, Bartosz Michalak, Radosław Wielgosz, Gracjan Zborowski, kl. VI - Jakub Augustyniak, Antoni Dybciak, Kornel Konieczny, Maciej Kosiński, Mikołaj Rodak wywalczyli IV miejsce w gminie.

Zawody szachowe w Gręzówce

07 grudnia 2023 r.

W ramach rozgrywek Igrzysk Młodzieży Szkolnej uczniowie klasy VII w składzie: Aleksandra Całka, Alicja Kopczyńska, Szymon Korgól i Jakub Kuryła w Gminie Łuków zajęli II miejsce, natomiast w rozgrywkach na szczeblu powiatowym wywalczyli IV miejsce.

Zawody gminne w minipiłkę ręczną i piłkę ręczną

29 i 30 listopada, 2 grudnia

Dnia 29 listopada odbyły się w Zalesiu gminne rozgrywki w minipiłkę ręczną dziewcząt.

Skład drużyny:

kl. IV: Jagoda Kędra, kl. V: Gabriela Ciołek, Natalia Nowak, Zuzanna Rodak,

kl. VI: Kaja Domańska, Liliana Kuryła, Aleksandra Skwarek, Gabriela Wiśniewska

Dziewczęta wywalczyły IV miejsce.

Chłopcy rywalizowali 30 listopada również w Zalesiu.

kl. IV: Jakub Goławski, Grzegorz Wiśniewski, kl. V: Igor Kula, Aleksander Skiba, Radosław Wielgosz, Gracjan Zborowski,

kl. VI: Kornel Konieczny, Maciej Kosiński, Igor Posiadała, Mikołaj Rodak

Chłopcy zajęli IV miejsce.

Drużyna chłopców klas VII – VIII rozgrywała mecze w piłkę ręczną 2 grudnia w ZS nr 1 w Łukowie.

kl. VII: Antoni Kachniarz, Szymon Korgól, Jakub Kuryła, Maciej Molenda, Igor Nowak, Jakub Piotrowski,

kl. VIII: Sebastian Sowa

Gratulujemy !

Zawody wojewódzkie w badmintona

Dnia 22 listopada bieżącego roku szkolnego w Lubartowie odbyły się zawody wojewódzkie w badmintona w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej, czyli klas VII – VIII. Uczniowie klasy VII w składzie: Alicja Niewęgłowska, Lena Tkaczyk, Wiktoria Tureczek, Antoni Kachniarz, Szymon Korgól i Igor Nowak reprezentowali naszą szkołę. Przyszło nam się zmierzyć m.in. z zawodnikami z Lublina, Chełma, Tarnogrodu. Uczniowie rozgrywali mecze singlowe i podwójne.

Po zaciętych pojedynkach chłopcy wywalczyli 7 miejsce, natomiast dziewczęta – 10. Podczas rozmów z uczestnikami sportowej imprezy dowiedzieliśmy się, jak długo i ciężko trenuje młodzież przygotowując się do zawodów. A my? My też chcemy grać lepiej, więc do dzieła! Czyli trening, trening i jeszcze raz trening. Przecież każdy wie, że TRENING czyni MISTRZA!

Miłe jest zwycięstwo!

Dnia 23 października 2023 r. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zostały rozegrane gminne zawody w piłkę nożną dziewcząt klas VII – VIII. Turniej odbył się w ZS
w Gołaszynie. Do zawodów zgłosiło się 7 drużyn i nasze zawodniczki wywalczyły I miejsce w Gminie Łuków. Zdobyte miejsce dało naszym reprezentantkom awans do zawodów na szczeblu powiatowym, który odbędzie się na wiosnę 2024 r. Gratulujemy!

Od lewej: Alicja Kędra (VII), Karolina Kazanecka (VII), Maja Redzik (VII), Alicja Niewęgłowska (VII), Lena Tkaczyk (VII), Katarzyna Kretowicz (VII), Emilia Krasuska (VIII), Wiktoria Tureczek (VII).